Kategorie

Dvoubarevné samolepky

Chcete si zkrášlit bydlení a nevíte jak na to? Pak právě pro Vás jsou ideálním řešením samolepky na zeď. Samolepky na zeď jsou vyrobené z vinylové fólie. Tato fólie nepoškodí stěnu při lepení ani při odlepování.

Samolepku na stěnu nalepíte za pár minut a tak ušetříte hodně času oproti malování. Nálepky na stěny jsou tedy opravdu ideálním cenové dostupným řešením.Seřadit podle:
Květinový ornament s motýlkem I.

Květinový ornament s motýlkem I.

Ornament doplněný velkým motýlem a květy. Nádherná dvoubarevná samolepka na zeď vhodná především do obývacích pokojů. Samolepka je vyrobena z hedvábně matné samolepící fólie a je vhodná nejen na zeď, ale i na jiné hladké povrchy. Vyberte si z 16 barevných variant, která nejvíce vynikne ve Vašem interiéru!

545Kč

more info

Květinový ornament s motýlkem II.

Květinový ornament s motýlkem II.

Samolepka na zeď dvoubarevná květina, která promění Váš pokoj v umělecké dílo. Vhodná do rohů obývacího pokoje a k ozdobení chodby. Radost Vám také udělá v ložnici. Vyberte si barvu podle Vaší představy!

545Kč

more info

Květinový ornament s motýlkem III.

Květinový ornament s motýlkem III.

Oblíbená krásně zdobená samolepka do všech rohů. Motiv je vhodný především k výzdobě obývacího pokoje, ložnice a kosmetických nebo kadeřnických salónů. S touto samolepkou budete mít pocit jara po celý rok. V nabídce i v zrcadlově otočeném provedení.

545Kč

more info

Samolepky na zeď Dvoubarevný strom

Samolepky na zeď Dvoubarevný strom

Krásný štíhlý dvoubarevný strom s kvítky a lístky. Vyberte si barvu lístků a kvítků podle Vašeho přání! Strom si můžete dozdobit podle Vaší představy. Samolepka na zeď je vhodná k umístění za sedací soupravu nebo do chodeb, kuchyní a jiných místností.

545Kč

more info
Musíte vidět...

Facebook

Vyrobeno v ČR

Zásilkovna

Vzorky

Hodiny Central Style

Copyright © 2024 www.centralstyle.cz. Powered by Zen Cart. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.