Kategorie

Texty a citáty na míru

Vytvořte si vlastní citát na zeď přesně podle Vašich představ.

Všichni chceme útulnou atmosféru, ve které se můžeme posadit a relaxovat. S krásným nábytkem a doplňky můžete vyvolat atmosféru, ve které se budete cítit se dobře. K nejčastějším dekoracím patří obrázky, fotografie, plakáty nebo tapety. Existuje však i jiný způsob, jak přizpůsobit životní prostor: samolepky na zeď! Samolepící rčení, citace, písmena a dekory lze optimálně přizpůsobit velikosti a barvě. Náš široký výběr hotových nálepek na zeď Vám nabízí možnost dokonalé výzdoby zdi. Ale pokud chcete něco originálního přesně podle Vaší představy, nabízíme rychlý a snadný způsob výroby samolepky na míru. Vytvořte si svůj vlastní text, citát, nápis. Velikosti, barvy a písma lze kombinovat podle vašich preferencí!

Zkrášlete svůj obývací pokoj vlastním citátem

Obývací pokoj je pravděpodobně místnost, ve které hraje každodenní život nejvíce: tady sedíme nebo si lehneme po práci na pohovce, vítáme zde naše přátele a známé ke skvělým večerům a zde obvykle zřídíme útulnou relaxační zónu. Aby atmosféra v této oblasti vyzařovala relaxační atmosféru, musí být také vyzdobeny povrchy stěn. Zejména nad gaučem je často prázdná stěna. Toto místo by mohlo být pro Váš speciálně vytvořený text jako místo pro samolepku na zeď! Volnou stěnu nad pohovkou může optimálně využit individuální délkou citátu nebo textu. Nad televizí, nad policí nebo nad skříní Vaše osobní samolepka na zeď vytvoří nový design celé místnosti.

Ozdobte svou kuchyň příjemnými slovy na zdi

Také pro kuchyňskou zeď můžete vytvořit svůj vlastní text. Místo, kde se sejde celá rodina hraje největší roli a zaslouží si příjemný pohled. Oblast nad kuchyňským stolem, mezi kuchyňskými skříněmi a nad kuchyňskou linkou, může být ozdobena vlastním textem, sloganem nebo citátem. Například můžete použít svůj oblíbený recept v krásné psané podobě, popřát svým hostům dobrou chuť k jídlu.

citáty


Seřadit podle:
V této kategorii není vloženo žádné zboží.


Musíte vidět...

Facebook

Vyrobeno v ČR

Zásilkovna

Vzorky

Hodiny Central Style

Slevy  [více]

Samolepky na zeď Sada motýlů 3
Samolepky na zeď Sada motýlů 3
242Kč  94Kč
Nyní: 121Kč
Ušetříte: 50% z ceny
Samolepky na zeď Pampeliška č.1
Samolepky na zeď Pampeliška č.1
847Kč  678Kč
Nyní: 610Kč
Ušetříte: 28% z ceny
Samolepky na zeď - Sada psích stop 3
Samolepky na zeď - Sada psích stop 3
241Kč  120Kč
Ušetříte: 50% z ceny
3D motýlci III.
3D motýlci III.
620Kč  509Kč
Ušetříte: 18% z ceny
Samolepky na zeď Spící oči
Samolepky na zeď Spící oči
242Kč  230Kč
Nyní: 207Kč
Ušetříte: 15% z ceny
Samolepky na zeď Králíček playboy
Samolepky na zeď Králíček playboy
242Kč  120Kč
Nyní: 108Kč
Ušetříte: 55% z ceny
Copyright © 2020 www.centralstyle.cz. Powered by Zen Cart