Doprava a platba

DODÁNÍ

Děláme maximum, abychom vyřídili objednávky co nejdříve. Náš sortiment do značné míry není na skladě. To znamená, že jakmile obdržíme objednávku, je zboží pro vás vyrobeno. Vaše objednávka bude vyřízena co nejdříve a předána přepravci (pošta, Geis, DPD).

INFORMACE O DODACÍCH LHŮTÁCH

Doba dodání našich výrobků je obvykle čtyři pracovní dny. Kupující ze zemí EU obdrží e-mailem sledovací číslo, takže můžete sledovat svou objednávku on-line. Následující tabulka poskytuje orientační přehled o dodacích lhůtách. Náš sortiment je velmi rozsáhlý a dodací lhůty se liší v závislosti na produktu.

 

Výrobek a obvyklá dodací lhůta Způsoby platby Druh dopravy

Obvykle 2-4 pracovních dnů samolepky na zeď, okno, pískované samolepky na okna, kouty a dveře, samolepky na notebook, pračku, ledničku, stůl, prostírání, protiskluzové podložky

Obvykle 4-10 pracovních dnů fototapety, barevné samolepky pro děti, poličky, samolepky na WC

Obvykle 2-6 pracovních dnů obrazy, hodiny, 3D motýlci,bytové doplňky 
  

PAYPAL - po výběru možnost platby PayPal, budete automaticky přesměrováni na stránky PayPal. Rychlý a spolehlivý způsob platby.

BANKOVNÍ PŘEVOD - s platbou bankovním převodem obdržíte zboží při nejnižších nákladech.

DOBÍRKA -  při platbě v hotovosti jsou připočítány dodatečné náklady na službu dobírka.

Česká pošta

Geis Parcel

Osobní vyzvednutí - velkou výhodou je časová nezávislost na doručovateli. Před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail a SMS s potvrzením. Pošleme vám je, jakmile je zboží na prodejně připraveno.Musíte vidět...

Facebook

Vyrobeno v ČR

Zásilkovna

Vzorky

Hodiny Central Style

Copyright © 2024 www.centralstyle.cz. Powered by Zen Cart. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.