Nejčastější dotazy o samolepkách

"Co je to zeď nálepky na stěny, dekorativní samolepky, vinylové samolepky a jak se liší?"
Samolepky na zeď, dekorativní samolepky, vinylové samolepky - znamenají stejnou věc. Samolepky na zeď vyrobené z tenké samolepící vinylové fólie. Lze použít na jakýkoli hladký povrch - například podlahy nebo strop, nábytek, zrcadla, lednička.  Na povrchu vypadá, jako když jsou natřeny barvou.

"Nálepky na stěny jsou jen černé?"
Samolepky na zeď jsou vyrobeny v několika barvách. Můžete si vybrat z několika odstínů. Existují také speciální nálepky: svítící ve tmě, velurové, popisovatelné křídou apod.

"Jaká je životnost samolepky na zeď?"
Životnost samolepek na zdi je prakticky neomezená.

"Mohu změnit dekorativní nálepky, aniž by došlo k poškození povrchu, na kterém byly přilepeny?"

Samolepky na zeď jsou odstraněny z povrchu bez poškození. Pokud je nálepka na stěnu skládaná z mnoha jednotlivých štítků, budete potřebovat trochu více úsilí. 

" Mohu utírat samolepky?
Samolepky na zeď jsou vyrobeny z vinylové fólie vysoké kvality, umožňující otření vlhkým hadříkem. Je důležité, aby se voda nedostala pod okraj etikety, může dojít k poškození zdi pod samolepkou.

"Může být použita nálepka na stěnu, která nemá velmi hladký povrch?"

Samolepky na zeď jsou určeny pro použití na hladké povrchy. Čím je povrch hladší, tím líp bude držet. Pro testovací vzorek samolepky nás neváhejte kontaktovat.

"Jaká malba je vhodná k nalepení?"

Není vhodná vápenná malba. Když přejedete stěnu prsty, nesmí vám stěna špinit prsty. Také není nejvhodnější, když je nový kvalitní nátěr namalovaný na starém nátěru, neboť by se při stahování přenosné fólie mohla strhnout nová malba. Před novou malbou by se měla stěna natřít penetračním nátěrem, který zpevní podkladovou vrstvu. 

"K čemu jsou samolepky na zeď vhodné?
Nálepky na zeď změní běžné nudné stěny, bílou ledničku, skleněný stůl nebo zrcadlo v koupelně v jedinečný a neopakovatelný design. 

"Chci vytvořit samolepku dle vlastních požadavků, nabízíte tuto možnost?"

Ano. Můžeme Vám vytvořit samolepku dle Vaší představy nebo Vašeho zaslaného obrázku. Neváhejte nás kontaktovat!


Musíte vidět...

Facebook

Vyrobeno v ČR

Zásilkovna

Vzorky

Hodiny Central Style

Copyright © 2024 www.centralstyle.cz. Powered by Zen Cart. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.