Jak nalepit samolepku na zeď

Lepení samolepky není náročné. V každém balení vždy obrážíte podrobný návod. Postupujte krok za krokem. Dodržování postupu Vám zajistí perfektní výsledek samolepky na zeď.

Budete potřebovat:

  • Lepicí pásku
  • Plastovou stěrku nebo plastovou kartičku
  • Nůžky

Velké, složité samolepky na zeď se dodávají se speciální přenosovou fólií. To usnadňuje montáž. Malé, praktické samolepky jsou k dispozici bez přenosové fólie.

Místo, kam chcete samolepku umístit musí být čisté a suché. Můžete použít vlhkou hadřičku, kterou povrch očistíte a necháte místo uschnout.Povrch pro lepení nálepky:


Podklad musí být bez nečistot, prachu, silikonových a olejových nátěrů a latexové barvy
U čerstvě natřených stěn byste měli počkat alespoň 3 týdny


Tip pro rychlejší instalaci:


- Použijte stěrku nebo plastovou kartu, abyste ušetřili čas a usnadnili lepení
- Větší motivy doporučujeme lepit ve dvou osobách
- U mnoha motivů můžete samolepku nastříhat nůžkami a jednotlivé prvky lepit individuálně

1. Najděte vhodné místo pro Vaši samolepku. Připravte si vodováhu a dva malé kousky pásky. V závislosti na motivu můžete před prvním pracovním krokem vyzkoušet přiložení samolepky na povrch a zhodnotit tak její umístění.

2. Když jste našli vhodnou polohu pro samolepku, umístěte dvě lepicí pásy přesně na dva horní rohy samolepky. Tím vyznačíte polohu motivu.

3. Umístěte samolepku na pevný povrch motivem dolů. Nyní motiv rovnoměrně vyhlaďte stěrkou. Dejte důraz na malé a tenké prvky.

4. Pak otočte samolepku motivem nahoru. Vezměte roh samolepky s podkladovým papírem a pomalu odstraňujte papír s motivem samolepky od přenosové fólie v ostrém úhlu.

5. Poté nalepte samolepku na zeď. Vyhlaďte stěrkou shora dolů. Ujistěte se, že nikde nejsou žádné vlny a bubliny.

6. Začněte znovu v jednom rohu pomalu odlepovat přenosovou fólii shora dolů. Pokud se kus samolepky přilepí na přenášecí fólii, vraťte kousek samolepky přilepením zpět a znovu ji vyhlaďte stěrkou nebo prstem o něco větším tlakem.

7. Po odstranění průhledné fólie vyhlaďte motiv hadříkem.Musíte vidět...

Facebook

Vyrobeno v ČR

Zásilkovna

Vzorky

Hodiny Central Style

Copyright © 2024 www.centralstyle.cz. Powered by Zen Cart. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.